REFERENCE

Napsali o nás...

Šárka Matějková

30.8.2021

Měření a výběr brýlí byla radost Odnesla jsem si rovnou dvoje, jsem spokojená a můžu jedině doporučit! 


Radek Štěrba

24.2.2021

Profi a přátelský přístup, měření je zážitek díky 3D technologii, rád se vracím. 


Yvona Pochylá

28.7.2020

Vysoce profesionální a milá obsluha - doporučuji!!!Syn (13let) pod vedením slečny optičky trénuje nasazování kontaktních čoček - už po 2 hodinách to zvládl sám. Je šťastný, že při aktivním sportu bude moci nosit kontaktní čočky.. a za odměnu mu tady pořídíme nějaký super sluneční brýle 😊.


Martina Cardová

10.3.2020

Děkuji své oční lékařce, že mě poslala do Smile optic. Nikde jsem se nesetkala s tak profesionálním a ochotným přístupem. Nikde se mně tak nevěnovali jako zde.
Vždy milí, vstřícní, s úsměvem, což je v dnešní době zázrak.
Moc jim děkuji za veškerou péči a všem vřele doporučuji.👍👍👍👍👍👍👍👍 


Jaroslava Nováková

29.4.2019

Velká spokojenost. Profesionální přístup, poradí, vyřeší, milé zacházení a především perfektní komplexní práce. Doporučuji všem, nejen Brňákům. 


Kristýna Jordánová

11.3.2019

Vřele optiku doporučuji! Personál je neuvěřitelně ochotný, profesionalní a věnuje se zákazníkovi na 150%.Optika nabízí široký sortiment brýlí vč.dětských a slunečních, velké cenové rozpětí ( myslím, že si vybere každý). Výběr brýlí byl v této optice radost a velmi příjemně strávený čas 😊.


Zdenka Smékalová

25.2.2019

Moje zkušenosti shrnu do jedné věty: "Odbornost, osobní přístup, ochota, trpělivost, a to vždy s úsměvem" díky! 


Bohdana Janíková

10.1.2019

Maximální péče,ochota, vstřícnost.pomoc při výběru obrub.
Nikde jinde jsem takovou péči o zákazníka v optice neměla.
Spokojenost víc než 100 procentní!!
Vřele mohu s upřímností šířit jenom samou mojí spokojenost a chválu. Vím že při další zakázce nikam jinam nepůjdu.
Janíková Bohdana 


Tomáš Kotolan

7.12.2018

Moc milá a vstřícná obsluha. Oprava brýlí na 1.
Děkuji 


Helena Sajbrtová

6.12.2017

S každým kladným hodnocením této optiky bez výhrad souhlasím.
Ještě nikdy jsem svoje brýle nevybírala v tak přátelském prostředí. Jakoukoliv moji námitku nebo dotaz přijali s pochopením a s pečlivým vysvětlením. Rozptýlili moje obavy z multifokálních skel - a měli pravdu, zvykla jsem si docela brzy a už bych jiná skla nechtěla.
Výběr těch správných brýlí je vždycky dost náročná akce, ale ve Smile Optic jsem se cítila jako u kamarádky na návštěvě. Jsou milí, ochotní, usměvaví a mají výborný cit pro práci s lidmi. Jsem ráda, že takoví lidé stále ještě existují.
Moc jim děkuji. Ráda se k nim budu vracet. A lituji jen toho, že se do optiky nechodí tak často jako pro rohlíky. 


Marcela Vlachová

2. 11. 2017

Smile Optic vřele doporučuji! Nakupování brýlí si s majiteli a jejich kolegy opravdu užívám s úsměvem. V optikách jsem vždy dost tápala a něvěděla, co vybrat. Přístup Smile Optik je nadstandartní a v dnešním světě velmi povzbuzující. Lokalita optiky mně také vyhovuje, vždy zaparkuji, centrum města je pro mě problematické. Vracím se už jen tam, pro své, ale i dětské brýle, jinam nechodím.


Veronika Hašková

10. 10. 2017

Celá moje rodina chodíme pro brýle i pro čočky jedině do Smile Optic. Důvod je prostý: když jde o moje oči, tak si opravdu vybírám! A právě ve Smile Optic se mi vždy dostane profesionálního a pečlivého přístupu. Svou práci berou naprosto vážně, což dokazují nejen těmi nejmodernějšími technologiemi a přístroji, které při své práci používají, ale také upřímným a přátelským jednáním s každým jednotlivým zákazníkem. Nabídka kontaktních čoček i brýlí je zde taková, že pro sebe najdete to pravé v každém věku, vhodné pro jakoukoli profesi i na různé příležitosti. Já i moje rodina své brýle ze Smile Optic velice rádi nosíme a všem lidem, kterým záleží na dobré péči o jejich zrak tuto optiku vřele doporučujeme!


Vladimír Truksa

23.9.2017

Všem doporučuji služby SMILE OPTIC s.r.o. z těchto důvodů:
1) Profesionální přístup při měření zraku i výběru obrub a skel.
2) Velký výběr obrouček i skel.
3) Kvalitní zpracování brýlí.
3) Rozumné ceny.
4) Příjemné prostředí.
5) Dostupnost provozovny autem i MHD. Možnost parkování např. před "Výstavištěm".
Děkuji a doporučuji. 


Ivana Sedláčková

2. 9. 2017

Neumím to tak hezky napsat jako ostatní, ale všechny pochvaly a kladná hodnocení jsou 1100% pravda! Můj telefon koriguje každé slovíčko, ale procenta ponechal... Mám chytrý telefon! On totiž ví, že to tak je, příjemné prostředí a milí, trpěliví PROFÍCI...


Monika Chaloupecká

25. 8. 2017

Opět jsem po čase zavítala do Smile Optic - děkuji celému týmu za to jaký je :-)kéž by bylo více takových příjemných, laskavých a především profesionálů v oborech jako v této báječné optice. Vždy poradí, vysvětlí všechny pro a proti zároveň člověka do ničeho netlačí, příjemné a moderní vyšetření - no prostě spokojenost na 100%..není co vytknout :-)...


Ondřej Tom

17.8.2017

 Jako zákazník Smile optik se cítím naprosto spokojen :). Našel jsem si skvěle padnoucí obroučky a z měření pomocí 3D televize jsem byl v naprostém úžasu. Přístup zaměstnanců ke klientovi také perfektní. Vlastně kvůli té vší spokojenosti píšu poprvé v životě někomu referenci :) 


Ludmila Vedrová

29. 6. 2017

Zase jsem odcházela s úsměvem a maximálně spokojená :-). Děkuji za individuální přístup ;-) v této optice mi prostě vždy pomohou vybrat brýle, které krásně doplní a vystihnou mou osobnost ;-) fakt super. Moc doporučuju!


Jana Svobodová

20. 5. 2017

Po měsíčních útrapách hledání brýlí, jsem díky kamarádce objevila Smile optic. Byla jsem až ohromena přístupem paní Janyové a jejího muže. S přesvědčením odborníka mi pomohli s výběrem brýlí. Zhotovení bylo rychlé a já si teď s obrovským nadšením užívám úžasný pohled přes nádherné brýle:). A hlavně! Z brýlí jsou nadšené i moje dětičky ve školce:). Všem vřele doporučuji!!!


Lukáš Linhart

3. 5. 2017

Děkuji za úžasný přístup, pomoc a trpělivost při výběru slunečních brýlí. Jsem nadšený, že jsem našel tak vynikající místo po té, co zrušili mou dříve oblíbenou optiku. Přeji mnoho spokojených a věrných zákazníků


Vít Bláha

6. 4. 2017

Oceňuji perfektní, milý a profesionální přístup paní majitelky a kolegů v této útulné optice - zcela na vlastní náklady nabídla pečlivé přeměření očí (cca 20 minut), kdy jsem viděl věci, které jsem snad do té doby neviděl :-) Brýle bleskově vyrobené, krásně sedí a vidím zase výborně. Z veliké nabídky je těžké vybrat,ale dostane se Vám fundovaných rad, které Vám výběr ulehčí. Jednoznačně doporučuji!!!


Dáša Jelínková Zvěřinová

3. 4. 2017

Profesionální, příjemný a trpělivý přístup. Naprostá spokojenost. Můj tatínek má konečně brýle, které mu naprosto vyhovují. Konečně vidí s úsměvem od Smile optic. Už nikdy jinam, i když to máme trošičku z ruky, vyplatí se to. Všem doporučuji!!!


Martin Čuta

23. 1. 2017

Děkuji za špičkový - profesionální a milý - přístup. Péče o zákazníka je nadstandardní, dostalo se mi pomoci a rady i v otázce problému s obroučkami, které jsem zakoupil jinde a tím pádem se jimi ve Smile optic nemuseli nijak zabývat. Vřele doporučuji!


Silvie Pospěchová

12. 11. 2016

Perfektně mi změřili oči. Tak pečlivě si se mnou nehrála žádná oční lékařka. Navíc zde používají tu nejmodernější techniku 3D technologii na velké obrazovce. Aby vše bylo OK tak vždy jednu oční vadu kontrolují křížově několika způsoby. Tím je pak dáno, že získané hodnoty pro čočky do brýlí opravdu výborně vyhovují a vidění přes tyto brýle je pak skvělé. Navíc špičkový výběr obrouček a perfektní vsazení do nich. Profesionální přístup po všech stránkach i po strance lidské, což se dnes málo vidí. Doporučuji všem.....


Pavla Kubišta

27. 9. 2016

Naprostá spokojenost, nejen profesionální, ale hlavně přátelský přístup. Vše vysvětlí, poradí a hlavně vyřeší. Určitě doporučuji.


Budeme velice rádi, když se i vy podělíte s vašimi zkušenostmi s naší optikou tady přes formulář, nebo na našem FACEBOOKU.