NOVINKY

I letos bude první červen ve SMILE OPTIC patřit dětem. Každý malý návštěvník si od nás odnese malý dárek :-). Těšíme se na vás.

Sleva 20% na vybraná multifokální skla

Leden 2017

Nestačí vám ruce při pohledu na blízko? Nevidíte dobře ani na dálku? Přijďte si k nám pro jedinečnou slevu 20% na vybrané multifokální čočky a dívejte se pohodlně na všechny pohledové vzdálenosti :)!

Dárkové poukazy

Leden 2017

Už je sice po vánocích, ale máme pro vás dobrou zprávu, dárkové poukazy u nás pořídíte celoročně...

Vánoční otevírací doba

Prosinec 2016

U nás si brýle můžete v klidu vybrat i po vánocích, máme pro vás otevřeno i mezi svátky.

Vánoční dárkový poukaz

Prosinec 2016

Už na vás doléhá předvánoční shon a nevíte si rady čím potěšit své blízké? Věnujte jim užitečný dárek, který si budou moci vybrat dle vlastních představ s naším "Dárkovým poukazem".

Máme pro vás dárek už teď ...

Listopad 2016

Letos jsme si pospíšili a proto pro vás máme první vánoční dárek už nyní- přinášíme vám jednu z nejznámějších brýlových značek světa Ray-Ban. Její dioptrické brýle máme k vidění a vyzkoušení v naší prodejně.  

Zdroj: https://www.youtube.com/watch?v=rUe11zHkVVg

13. 10. 2016 JE DNEM ZRAKU

Jelikož nám osud druhých lidí není lhostejný, rozhodli jsme se i my zapojit do kampaně "Love To See Change" našeho dodavatele brýlových skel firmy Essilor. Do konce měsíce Října- Měsíce zraku vám nabízíme kontrolu vašeho vidění zdarma. Přijďte si nechat zkontrolovat zrak a podpořte dobrou věc.

ZONYK PŘICHÁZÍ...

Září 2016

Dovolte, abychom vám představili letošní novinku ve světě sportovních brýlí- Adidas ZONYK a ZONYK PRO, které měly oficiální premiéru na letošních Olympijských hrách v RIU 2016.

Zonyk jsou špičkové sportovní brýle, vyrobené z vysoce kvalitního materiálu SPX, s vyměnitelným štítem, nastavitelným nosníkem a stranicemi, a možností vložení dioptrické korekce. Na výběr máte z několika typů barevných vyměnitelných štítů s technologií LST (světelná stabilizace), polarizací, nebo Vario3 samozabarvováním.

PODZIMNÍ AKCE VARILUX 1+1

Září 2016


Pořiďte si dva páry multifokálů za cenu jednoho- buďte novodobým hrdinou

Nebaví vás neustále hledat brýle na čtení nebo střídat brýle do dálky a na blízko? Řešením jsou multifokální brýlová skla Varilux, která znáte z TV reklamy. Také v naší optice můžete využít oblíbenou akci Varilux 1+1, dva páry brýlových čoček Varilux za cenu jednoho. Pořiďte si třeba k čirým brýlovým čočkám Varilux jejich sluneční alternativu, nebo samozabarvovací brýlové čočky Varilux Transitions, brýle pro řidiče Varilux Road Pilot, či brýle pro práci s počítačem Varilux Digitime. Navštivte naši optiku, kde Vám profesionálně zkontrolujeme zrak a společně vybereme nejvhodnější brýle pro Vás. Neváhejte, akce Varilux 1+1 je platná od 1.9. do 31.12.2016.

*Akce 1+1 zdarma platí při nákupu dvou nových obrub, při výměně do stávajících brýlí se zábrus druhého páru účtuje za 1000,-.

VÝPRODEJ SLUNEČNÍCH BRÝLÍ

Srpen 2016

Právě začíná náš první výprodej slunečních brýlí se slevou 20%.


Jen u nás máte jistotu, že opravdu koupíte brýle z letošní kolekce značek Lacoste, Calvin Klein, ELLE, Brendel,  Jaguar a dalších. Akce probíhá od 1.8. do 31.10.2016 a nevztahuje se na sportovní brýle Tag Heuer, Gloryfy a Adidas.

NAUTILUS

Virtuální zkouška vlastností brýlových skel

Řešíte otázku, jaké brýlové čočky zvolit? Nebo si neumíte představit jednotlivé povrchové úpravy? U nás vás tyto problémy nečekají! Máme pro vás jedinečný přístroj, který vám jednotlivé typy čoček předvede pomocí virtuální reality a usnadní tak vaše rozhodování.