O NÁS

Děláme vám brýle s úsměvem

Jsme rodinná firma zabývající se komplexními službami Oční optiky. Naše práce nás baví, a proto pro vás chceme dělat "Brýle s usměvem!"... Máme již dlouholetou praxi v oční optice, takže chápeme vaše přání a nároky na vidění, image i pohodu při nošení brýlí a budeme se vám je snažit vyplnit. Možná už nás znáte z působení v jiných firmách, proto víte, že naší prioritou je vaše maximální spokojenost. Budeme rádi, když nám dáte svoji důvěru...

Náš tým: 

Bc. Andrea Jányová, optik- optometrista 

Bc. Radim Korbel, optik- optometrista

Markéta Tobiášová, optik

X - Bc. Anna Lenčéš, ortoptista a optometrista (momentálně na mateřské dovolené )

X - Mgr. Dana Albrechtová, optik- optometrista (momentálně na mateřské dovolené)


Bc. Andrea Jányová

 Andy je spolumajitelka naší optiky, optik a optometrista. Ve svém milovaném oboru se pohybuje více než 20 let. Své bohaté zkušenosti využívá ve vyšetřovně, kde pro vás najde ty nejpřesnější dioptrie nebo tak padnoucí kontaktní čočku, že o ni nebudete ani vědět. Při výběru brýlí si všimne každého detailu, tak aby vám seděly co nejlépe. A na její rady můžete rozhodně dát. Ví, jak na to. 

"Splnil se mi sen. Dělám práci, ve které jsem šťastná a která mě naplňuje." 


Bc. Radim Korbel

Ráďa je spolumajitelem firmy, oční optik a optometrista. Své letité zkušenosti využívá jak ve vyšetřovně, kde se nezalekne ani těch složitějších případů, tak v dílně při zábrusu brýlových čoček. Důležité pro něj je hlavně precizní provedení. Dokáže opravit i neopravitelné. To vše dělá s úsměvem. 

"Na mé práci mě baví hlavně ta rozmanitost. Když můžu ovlivnit podobu brýlí od vyšetření až po výdej." 


Markéta Tobiášová

Markéta je naše zkušená optička. Pokud přijdete s rozbitou straničkou, prasklou obroučkou nebo potřebujete zabrousit skla do brýlí, je dost pravděpodobné, že projdou právě jejíma rukama.
Člověka dokáže skvěle odhadnout a vybrat mu ty pravé brýle. Má to prostě v oku.

"Na mé práci mě baví, že každý den dělám trochu něco jiného. Ráda něco tvořím rukama, což využívám v optické dílně."