Dioptrické brýle

Jaké brýle u nás najdete?

Brýle dnes již nejsou jen optickou pomůckou, kterou mnozí z nás potřebují pro zlepšení ostrosti vidění. V dněšní době jsou brýle především módním doplňkem, proto se jimi zabývá také spousta módních a sportovních značek věhlasných jmen. Rádi bychom vám představili alespoň některé z těch, jejichž brýle u nás najdete.

Caroline Abram

Exclusivně vám přinášíme kolekci pařížské optičky Caroline Abram, která začínala s designem šperků a brýlových doplňků v roce 1998. Vrátila život dnes už neznámým lorňonům a zanedlouho slavila mezinárodní úspěch. Využívá netradičních materiálů jako pryskyřice, stříbro, dřevo, polodrahokamy. Během svých cest objevila kouzlo Floridy, kterým se nechala inspirovat při tvorbě její první kolekce brýlí. Kočičí tvary, pestré barvy a extrémní ženskost jako odraz Miami a šedesátých let, které jí tak ovlivnily. Její kolekce jsou určeny všem ženám, které se chtějí cítit krásné, smyslné nebo prostě samy sebou.

Pier Martino

Pier Martino- nová luxusní značka z Itálie.

Kolekce Pier Martino má svůj vlastní styl, klasický a elegantní, je pro každého, kdo chce být jiný, a pro ty, kteří vždy chtějí projevit svou osobnost. 

Na brýlích Pier Martino najdete luxusní materiály, jako jsou drahé dřeviny, nejlepší italské kůže, nebo křišťály Swarovski.


Ray - Ban


Ray-Ban je známá značka slunečních a dioptrických brýlí. Původně byly vyvinuty pro americké letce. Díky tomu, že se objevily v několika hollywodských filmech, jejich popularita se velmi rychle rozšířila do celého světa.

Značka vznikla roku 1937 v USA. Zakladatel byla firma Bausch&Lomb. Popularita se rychle rozšířila díky filmům Jamese Deana a nejvíce díky filmu Top Gun. Největší popularitě se brýle těšily v 80. letech, ale následně se začala popularita rychle a nápadně snižovat. Úpadek zachránil až film Matrix. I tak se firma Bausch&Lomb rozhodla Ray-Ban prodat. Od roku 1999 vlastní značku Ray-Ban italská firma Luxottica

Zdroj: wikipedia

Blackfin

Značka Blackfin představuje jedinečné brýle kombinující vlastnosti nejlepšího titanu z Japonska se zkušenostmi prvotřídních italských designérů. Titan je stejně odolný jako ocel, navíc je ještě o 40% lehčí, antialergenní a biokompatibilní. Další předností Blackfinů je jejich nízká váha, která se pohybuje okolo neuvěřitelných 2,4 gramů a ve spojení s nádhernými pastelovými barvami nejrůznějších variací jsou opravdu neodolatelné.

Tyto nádherné brýle jsou cenově od 7.990Kč.Tag Heuer

TAG Heuer Avant-Garde Eyewear jsou luxusní brýle inspirované sportem. Přelomové nápady TAG Heuer Avant-Garde Eyewear jsou světově proslulé pro svůj pokrokový design, materiály a ergonomii. TAG Heuer je synonymem inovace, dokonalosti, výkonu a prestiže. Čerpá svou inspiraci ve světě aktivního sportu, pracuje na vývoji produktů se světovým šampionem v rallye Sebastienem Ogierem. TAG Heuer Avant- Garde Eyewear navrhuje a vyrábí produkty pro profesionální potřeby svých zákazníků. Tyto produkty získávají nejprestižnější světová ocenění v oblasti designu. V roce 2014 se staly brýle L-TYPE T výhercem Design reddot award 2014. Vyrábí se ve Francii- jsou navrženy a vyrobeny v Morezu ve francouzském pohoří Jura. Ručně vyráběné pod přísným dohledem zkušených a odborně proškolených pracovníků, autenticita čiší z každého kusu kolekce!.

Flair

Je nám ctí, že vám můžeme u nás na prodejně nabízet tuto jedinečnou značku pocházející z Německa. Brýle Flair se po delší odmlce opět dostávají na český trh a získávají si své zákazníky především kombinací elegance, vkusu, lehkosti a různých barevných kombinací. Tato značka se specializuje na vrtané brýle z titanu, jemnost danou bezobroučkovým systémem doplňují nejrůznějšími motivy a tvary stranic. Nabízejí širokou škálu od jednoduchých tenkých po široké a zdobné stranice. Díky tomu si vybere opravdu každý.

Cena za tyto jedinečné obruby začíná na 7.990 Kč.


JUST

Je libo změnu, pak jste tu správně, se značkou JUST Eye Fashion budete pokaždé noví. Brýle Just mají vyměnitelné stranice, očnici i středový díl, vše v různých barvách- můžete si tedy složit své originální brýle.

Liu.Jo

Poměrně nová italská módní značka, zaměřená především na dámy, dává o sobě vědět masívní reklamní kampaní a velkým množstvím butiků po celém světě. Jejich oblečení, kabelky, doplňky a v neposlední řadě i brýle vynikají perfektním zpracováním a neotřelým designem. Dioptrické či sluneční brýle LiuJo budou zaručeně slušet každé ženě...

Calvin Klein

Calvin Klein je jednou z předních světových designérských lifestylových značek s výrobky, které jsou známé po celém světě. Calvin Klein Collection je "halo" pro všechny výrobky Calvin Klein a představuje moderní eleganci, která je charakterizována provokativním a sofistikovaným designem. Značka je známá svými čistými a moderními liniemi s použitím elegantních a kvalitních materiálů.

Kolekce brýlových obrub Calvin Klein Collection odrážejí minimalismus pomocí barev, zdobení a detailů.

Lacoste

Značka Lacoste se jako taková zrodila již roku 1923, jejím zakladatelem je René Lacoste, který vytvořil první bílé tričko s typickým znakem krokodýla. Od té doby se značně rozšířila nabídka této značky a stejně jako oblečení, tak i brýle vynikají jedinečným designem a mladistvým vzhledem. Brýlové obruby jsou vytvořeny z kvalitních a odolných materiálů a spolu s širokou škálou barevných odstínů tvoří dokonalý doplněk pro jakoukoli příležitost.


Esprit

Esprit je mezinárodní lifestylová značka, která v sobě nese uvolněný kalifornský postoj. Duch a hodnoty značky Esprit jsou pevně spojeny s jejím založením v Kalifornii na konci 60. let. Esprit představuje životní styl slunné Kalifornie - zábava, přátelství a chuť a láska k životu. Toto dědictví spolu s nejnovějšími módními trendy vede k autentickým, inspirativním a stylovým výrobkům vytvořeným s vášní a smyslem pro detail. Značku Esprit nosí lidé bez rozdílu věku. Lidé moderní, přirození a sebevědomí, kteří módu chápou jako postoj a ne jako záležitost věku.

Eschenbach


High-Tech materiál se potkal s designem. Premium značka Titanflex je originál týkající se brýlových obrub z materiálu s pamětí na tvar, které vyzáří moderní, redukovaný chlapský design. V roce 2012 obdržela značka Titanflex zároveň dvě ocenění a sice "iF Material Design Award" a "Red Dot Design Award".

Výjimečný materiál Titanflex s pamětí na tvar nespojuje jen technické vlastnosti jako například odolnost, lehkou váhu a flexibilitu. Titanflex nabízí kromě toho perfektní komfort nošení. Nová technologie "Performance-Design-Technology" umožnuje neomezené možnosti designu. Brýle pro všechny situace v životě - brýle, se kterými jsou chlapi nejlépe "vybavení".
Módní brýle značky Brendel moderním způsobem znázorňují ducha dnešního času a estetickou ženskost. Brendel se orientují přesně podle potřeb dámské cílové skupiny, která žije svůj život, která je sebevědomá a úspěšná. Přesně takovým způsobem vystupují i brýle Brendel - jako značka a ukáže se s přesvědčivým designem pro moderní současné dámy. Silný efekt "před tím a potom" transportuje jasnou zprávu a přenáší pozornost na krásu "Brendel - dámy". Kolekce Brendel přesvědčí exklusivním barevným konceptem, s tím zdůrazňuje Brendel příslušný typ dámy.Humphrey's Eyewear je značka primárně určená pro mladé a "cool" nositele, kteří se chtějí lišit, což dosáhnou s individuálním Humphrey's stylem. Humphrey's jsou moderní, barevné a jiné než-li konkurence. Část kolekce je speciálně určená pro malé obličeje. Jako značka se ukazují Humphrey's urbanistickým pojetím "street-style" a bodují přes jasné a autentické vyprávění "story". Humphrey's znamenají dobrodružství, nejsou ale "main-stream" a jsou super sympatické.

Značka Humphrey's ale nezapomíná ani na naše nejmenší, pro ně má přichystanou krásnou kolekci dětských a junior brýlí...