Novinky

Letos jsme se rozhodli užít si Vánoční svátky naplno a načerpat síly do nového roku. Budeme se na Vás opět těšit 2.1.2019.

V pondělí 17.12.2018 ve 12:00 jsme ukončili naši facebookovou Vánoční soutěž a následně vylosovali výherce, tedy spíš výherkyni, kterou se stala Lucie Tovaryšová. Lucie se k nám staví osobně, vybrat si nějaké pěkné brýle, tak třeba přidáme i fotku z předávání výhry. Moc gratulujeme.

Soutěžíme o Vánoční dárkovou poukázku na 1000,-Kč do naší optiky 😎🎄🎁.
Pravidla jsou jednoduchá: sdílejte tento příspěvek, dejte 👍 LIKE naší stránce, začněte nás sledovat na FB nebo Instagramu (smile_optic_brno) a do komentáře k tomuto příspěvku na FB napište heslo "VÁNOCE S ÚSMĚVEM". Soutěž ukončíme v pondělí 17.12.2018 ve 12:00h, poté...

K Mikuláši jsme vám letos nadělili slevu 50% na sluneční brýle... a to až do pátku 7.12.2018. Těšíme se na Vás :-)

Věděli jste, že 6.5.2018 se celosvětově běží charitativní běh Wings for life (www.wingsforlifeworldrun.com) na podporu mezinárodní výzkumné nadace zabývající se poraněním míchy? Nestíháte se zúčastnit tohoto běhu? Nevadí, nákupem brýlí z limitované edice Gloryfy Gi15 St. Pauli WFL, jejichž tváří je David Coulthard, vítěz formule 1, můžete také...

Blíží se nám Květen a s tím je spojená i změna otevírací doby. Nejen na svátky, ale i v Pondělky 30.4. a 7.5. budeme mít zavřeno. Děkujeme za pochopení.

Už víte, co budete dělat 20. a 21. března? Rezervujte si čas pro výjimečnou značku Carolina Abram! Exkluzivně pro vás budeme mít na naší pobočce celou kolekci těchto nádherných brýlí. Bude se určitě na co dívat .