NOVINKY

KE KOŘENŮM: jedině návratem k naší podstatě, tj. pouze hlubokým zkoumáním našich počátků, si můžeme plně uvědomit náš vlastní stav celistvosti.

EVILEYE - sportovní, vysoce funkční a propracované brýle vyráběné v Rakouském Linzi v neméně známé optické firmě Silhouette, nyní pod vlastním brandem. To vše v nových barvách, modelech a stále skvělém zpracování. A pokud jsou vám povědomé, dřív nesly logo s třemi proužky. Víte o kterou značku jde?

Milí zákazníci,
jsme zdravotnické zařízení, pokud k nám jedete na vyšetření nebo konzultaci i z jiného okresu, s naším vyplněným formulářem (ke stažení) se kontrol bát nemusíte. Máme otevřeno bez omezení, při dodržování nařízených hygienických opatření. Přejeme Vám pevné zdraví...

V losování o hlavní cenu "Poukaz na brýle v hodnotě 5000,-Kč" se usmálo štěstí na Veroniku Gazdíkovou.

Čas letí jako zběsilý a ani my sami tomu nemůžeme uvěřit... Právě dnes je to 5 let, co jsme otevřeli naši optiku. Děkujeme všem našim zákazníkům, kolegům, přátelům i rodině, že tu můžeme být s vámi již takto dlouhou dobu a dělat pro VásBRÝLE S ÚSMĚVEM.

Často se nás ptáte, jestli máme i dětské brýlky. Naše odpověď zní: "Rozhodně ano!". Nezapomínáme ani na ty nejmenší a vybrat si mohou z různých materiálů, tvarů i barev.

Do nového roku vám přejeme jen to nejlepší. Jako dárek jsme si pro vás připravili výprodej dioptrických brýlí. Mezi naše favority patří obruby Lacoste nebo nebo Calvin Klein. A jaké obruby za půlku si u nás ulovíte vy?

Jste státní zaměstnanec, učitel, hasič nebo třeba záchranář? Víte, že můžete vy nebo vaši blízcí získat příspěvek na brýle nebo kontaktní čočky z FONDU KULTURNÍCH A SOCIÁLNÍCH POTŘEB (FKSP)? Tím, že jsme nestátní zdravotnické zařízení a jsme zapsaní v Národním registru poskytovatelů zdravotních služeb, můžete tyto výhody čerpat také u nás ve SMILE...