Novinky

Věděli jste, že 6.5.2018 se celosvětově běží charitativní běh Wings for life (www.wingsforlifeworldrun.com) na podporu mezinárodní výzkumné nadace zabývající se poraněním míchy? Nestíháte se zúčastnit tohoto běhu? Nevadí, nákupem brýlí z limitované edice Gloryfy Gi15 St. Pauli WFL, jejichž tváří je David Coulthard, vítěz formule 1, můžete také...

Blíží se nám Květen a s tím je spojená i změna otevírací doby. Nejen na svátky, ale i v Pondělky 30.4. a 7.5. budeme mít zavřeno. Děkujeme za pochopení.

Už víte, co budete dělat 20. a 21. března? Rezervujte si čas pro výjimečnou značku Carolina Abram! Exkluzivně pro vás budeme mít na naší pobočce celou kolekci těchto nádherných brýlí. Bude se určitě na co dívat .

Každé narozeniny si zaslouží pořádnou oslavu. Optické pak o to víc! Oslavte s námi naše druhé narozeniny a získejte k tomu 20% slevu na všechny dioptrické obruby. Akce platí od 1.2. do 9.2.

Prosinec je tu a s ním i další možnost udělat si radost s vybranou značkou se slevou 25%! Tentokrát jsme pro vás vybrali značky Ray-Ban a Vogue :). Co udělat pro to, abyste na ně získali slevu? Stačí když přijdete, a řeknete kouzelné heslo - "CHCIMÍTRADOSTSRAYBAN" nebo "CHCIMÍTRADOSTSVOGUE" a sleva 25% na brýlové obruby je vaše :). Akce...

rozhodli jsme se, že vám každý měsíc budeme dělat radost se slevou na vybranou značku brýlí. Na Listopad jsme pro vás vybrali značku TAG HEUER. Každý z vás, kdo přijde za námi do optiky od 1. do 30.11.2017 a řekne nám heslo:

Jsme hrdí na to, že vám můžeme nabídnout novinku v multifokálních brýlových čočkách - Varilux X-Series, před jejím oficiálním uvedením na český trh. Tyto brýlové čočky jsou revoluční v zohlednění osobních návyků při pohledu do blízka, především pak v oblasti vidění na délku paže (40- 70 cm). Přijďte se k nám zeptat na více informací...

Máme pro vás rychlou letní soutěž :). Odhalte tajemství dámské kabelky! Zkuste si tipnout, kolik se do ní vejde slunečních brýlí (do každého pouzdra se vejde jedna obruba) a podle jejich počtu vyhrajte slevu na vlastní sluneční brýle 😎. Více na: