Novinky

K Mikuláši jsme vám letos nadělili slevu 50% na sluneční brýle... a to až do pátku 7.12.2018. Těšíme se na Vás :-)

Věděli jste, že 6.5.2018 se celosvětově běží charitativní běh Wings for life (www.wingsforlifeworldrun.com) na podporu mezinárodní výzkumné nadace zabývající se poraněním míchy? Nestíháte se zúčastnit tohoto běhu? Nevadí, nákupem brýlí z limitované edice Gloryfy Gi15 St. Pauli WFL, jejichž tváří je David Coulthard, vítěz formule 1, můžete také...

Blíží se nám Květen a s tím je spojená i změna otevírací doby. Nejen na svátky, ale i v Pondělky 30.4. a 7.5. budeme mít zavřeno. Děkujeme za pochopení.

Už víte, co budete dělat 20. a 21. března? Rezervujte si čas pro výjimečnou značku Carolina Abram! Exkluzivně pro vás budeme mít na naší pobočce celou kolekci těchto nádherných brýlí. Bude se určitě na co dívat .

Každé narozeniny si zaslouží pořádnou oslavu. Optické pak o to víc! Oslavte s námi naše druhé narozeniny a získejte k tomu 20% slevu na všechny dioptrické obruby. Akce platí od 1.2. do 9.2.

Prosinec je tu a s ním i další možnost udělat si radost s vybranou značkou se slevou 25%! Tentokrát jsme pro vás vybrali značky Ray-Ban a Vogue :). Co udělat pro to, abyste na ně získali slevu? Stačí když přijdete, a řeknete kouzelné heslo - "CHCIMÍTRADOSTSRAYBAN" nebo "CHCIMÍTRADOSTSVOGUE" a sleva 25% na brýlové obruby je vaše :). Akce...