Listopad s Tag Heuer

31.10.2017

Naši milí zákazníci,

rozhodli jsme se, že vám každý měsíc budeme dělat radost se slevou na vybranou značku brýlí. Na Listopad jsme pro vás vybrali značku TAG HEUER. Každý z vás, kdo  přijde za námi do optiky od 1. do 30.11.2017 a řekne nám heslo:

"CHCI MÍT RADOST S TAG HEUER" 

získá slevu 25% na všechny brýle této značky (dioptrické i sluneční), které máme skladem. To u některých modelů může být až 3000,- Kč.

TAG Heuer vytváří luxusní brýle inspirované sportem. Celosvětově jsou proslulé pro svůj pokrokový design, materiály a ergonomii. Zároveň je TAG HEUER synonymem inovace, dokonalosti, výkonu a prestiže. Svou inspiraci získává ve světě aktivního sportu, díky spolupráci s vrcholovými sportovci, jako je například světový šampion v rallye Sebastien Ogier. TAG Heuer Avant- Garde Eyewear navrhuje a vyrábí produkty pro profesionální potřeby svých zákazníků. Tyto produkty získávají nejprestižnější světová ocenění v oblasti designu. V roce 2014 se staly brýle L-TYPE T výhercem Design reddot award 2014. Vyrábí se ve Francii- jsou navrženy a vyrobeny v Morezu ve francouzském pohoří Jura. Ručně vyráběné pod přísným dohledem zkušených a odborně proškolených pracovníků, autenticita čiší z každého kusu kolekce!.